Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США
Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес у переговорах із США у Швейцарії стосовно укладення остаточної угоди. Делегації обговорили питання заморожених активів Ірану, санкцій на продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники – Катар і Пакистан – також зазначили позитивну атмосферу переговорів і досягнутий прогрес. Було укладено угоду про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом мирного врегулювання конфлікту, а також про технічні переговори у Швейцарії. Президент США Дональд Трамп загрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей. Після цього загрози переговори ускладнилися.