Названо області, де складна ситуація зі світлом
У понеділок рано вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру, повідомило Укренерго. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях через обстріли. Споживання електроенергії зросло через підвищення температури повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують перенести енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00.