СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
У центрі Києва був попереджений планований теракт, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами та планували підірвати генераторну установку біля адмінбудівлі. Вони також мали встановлену камеру для ФСБ та намагалися нелегально втекти до Росії через Білорусь. Проте правоохоронці вчасно виявили їхні дії, затримали у поїзді та вилучили докази їхньої злочинної діяльності. Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні терористичного акту, а також можливе довічне ув’язнення.