Прем'єр Британії оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер вирішив піти у відставку. Він оголосив про це в спеціальному зверненні на Даунінг-стріт. Стармер пояснив своє рішення тим, що кожне його діяння було на користь країни, яку він любить, і заявив про намір піти з посади лідера Лейбористської партії. Він вже звернувся до партійних органів з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Стармер також заявив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до закінчення виборів, щоб забезпечити впорядковану передачу влади. Ця відставка сталася після перемоги мера Великого Манчестера на довиборах, що відбулися минулого тижня. ЗМІ повідомляють, що причиною відставки стало відсутність підтримки у власній партії у прем’єр-міністра.