Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві сталися перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі, а потім у Дніпровському та Дарницькому районах. Жителі Голосіївського району також відчули проблеми з електрикою. Через це було тимчасово призупинено рух фунікулера. Людям радять бути обережними та чекати на відновлення електропостачання.