Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Він зазначив, що жодний суперник у таких турнірах не є легким, тому команда поважає свого суперника і готується до гри серйозно. Костюк підкреслив, що головна мета – бути в гарній формі для офіційних матчів. Тренер також зазначив, що команда завжди готується до високих вимог і конкуренції, але вивчатиме сильні та слабкі сторони суперника, щоб підготуватися до поєдинку якнайкраще.