В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це призвело до великих фінансових збитків для держави. Один з організаторів схеми був затриманий, а інші спільники були виявлені в п’яти областях та в Києві. За “налаштування” одного лічильника вони брали близько 2400 доларів. Головні клієнти цих злочинців були фізичні особи та компанії, які хотіли платити менше за спожите електро- та газові послуги. Поліція затримала одного з фігурантів після отримання хабара, і провела обшуки, вилучивши спеціальне обладнання для підробки лічильників. Двом підозрюваним оголошено про підозру, і їм загрожує до 15 років в’язниці за несанкціоноване втручання в роботу електронних систем.