Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
У вівторок війська РФ вдарили по автозаправній станції на околиці міста Суми. За словами голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, російський безпілотник напав на станцію, де на той момент знаходилися цивільні особи. Троє людей отримали поранення, а також пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.