Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"
На Івано-Франківщині виявили корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми була заступниця директорки закладу, яка залучила до неї ще чотирьох осіб. За попередніми даними, внаслідок цієї схеми державі завдано збитки більше ніж на 15 мільйонів гривень. У період з 2019 по 2024 рік у санаторії офіційно працевлаштовували 37 осіб, які фактично не виконували жодних обов’язків. Організаторка використовувала свій досвід роботи в бухгалтерії для контролю фінансових операцій і документообігу. Підозрювані вже оголошені підозру, а суд встановив заставу для них. Досудове розслідування триває під контролем обласної прокуратури.