Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка повертається до руху повним залізничним кільцем. Ремонт кільця тривав майже два місяці, але тепер він завершено. З початку червня повне залізничне кільце навколо столиці буде відновлено, а міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху за звичайним графіком. На мосту були оновлені несучі конструкції, додано нові елементи колій та захист від корозії, що збільшить термін його служби та підвищить безпеку руху поїздів.