Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети - ЗМІ
За інформацією з Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ці ракети розроблені для літаків F-16 та мають високу точність та дальність дії. Україна, за даними Forbes, уклала контракт на постачання 3550 таких ракет, які коштують значно дешевше, ніж інші аналогічні ракети. Важливо відзначити, що цей удар стався після ракетного удару українських військ по російському оборонному заводу у Воронежі. ВЗПП-С, завод, який був атакований, є ключовим російським виробником електроніки для військової техніки.