У Києві ввели екстрені відключення світла
У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які оголосив місцевий оператор електромереж ДТЕК. Вони закликали мешканців берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Інформація про відключення поширюється для лівого берега Києва, але не виключено, що вони можуть торкнутися й правого берега. Причини цих відключень наразі не розголошуються.