З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ
Один із найбільших нафтовиробників Об’єднаних Арабських Еміратів вирішив вийти з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак розглядає можливість зробити те ж саме, оскільки він сильно постраждав від зменшення поставок нафти з Перської затоки. Уряд Іраку розглядає різні варіанти, включаючи вихід з ОПЕК, якщо його квота на видобуток не буде збільшена. Ірак прагне збільшити свій видобуток нафти до 7 млн барелів на добу і хоче, щоб ОПЕК врахував його потужності та населення при встановленні квот. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через розбіжності щодо квот на видобуток та втрати доходів через обмеження виробництва.