Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
Український боксер Олександр Усик вирішив відмовитися від усіх своїх поясів у надважкій вазі, якими володів за версіями WBC, WBA та IBF. Усик оголосив про це у відео, опублікованому в Instagram, пояснивши своє рішення тим, що хоче звільнити пояси для інших боксерів. Він зазначив, що залишає спорт, але має намір провести “останній танець”. Усик висловив подяку всім і підкреслив, що це лише початок нових досягнень.