Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення Україна вдалося повернути понад 9500 своїх громадян із російського полону. Тільки у 2026 році було визволено 1596 українців. Зазначено, що у п’ятницю, 26 червня, звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив необхідність продовжувати роботу з повернення всіх громадян із російської неволі та підтримувати їх після повернення додому.