Росія вдарила Київ балістикою
У ніч на 28 червня в Києві під час повітряної тривоги російські воєнні злочинці вдарили ракетами по місту. Загроза була пов’язана з можливим застосуванням балістики. Міський голова Кличко закликав жителів залишатися в укриттях, оскільки були чутні вибухи. Це була друга атака за останні кілька днів, коли російські ракети вразили Київ. Наразі місто отримує допомогу від G7 для боротьби з цією загрозою.