Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Іран відповів ударом безпілотниками і ракетами на військові об’єкти США в Кувейті та Бахрейні після американських ударів по Ірану. Заяву про це зробив КВІР та іранський телеканал Press TV. Іранські військові зазначили, що їхні удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США, такі як авіабаза в Кувейті та штаб П’ятого флоту у Бахрейні. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” американським військовим. Раніше, США також заявили про удари по Ірану у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці.