Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
У Сумській області за останню добу 32 людини отримали поранення внаслідок обстрілів з Росії, серед них троє дітей. У Тростянецькій громаді жінок і чоловіків різного віку травмували обстріли безпілотників, в Охтирській громаді постраждали двоє осіб, а в Сумській громаді – 22 людини, включаючи двох немовлят і 13-річну дівчину. Також були випадки поранень в Білопільській та Великописарівській громадах. Російські обстріли призвели до смерті пенсіонера та поранень в кінотеатрі в Конотопі.