Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США
Іран, Катар та Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США в Швейцарії. Учасники обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовлено про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за переговорами, а також групи з усунення конфліктів у Лівані. Однак, після загроз президента США Дональда Трампа контролювати Ормузьку протоку, переговори можуть зіткнутися з ускладненнями.