Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про гучні звуки і роботу засобів протиповітряної оборони. Вибухи було чути в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Крім того, в соцмережах з’явилася інформація про відключення електропостачання у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. У результаті попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію також були завдані пошкодження. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо наслідків цих подій ще немає.