"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали
У неділю ввечері, 21 червня, особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі з’явилися повідомлення про “Москва горітиме”, “Слава Україні” та збір коштів на потреби української армії. Ці повідомлення пізніше зникли, а канал було відновлено. Інцидент стався у день народження Собяніна, коли йому виповнилося 68 років. Основний міський канал мера, Мер Москви, не постраждав. Раніше меру було повідомлено про підозру за “мобілізацію” майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.