Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори, які використовувались для коригування російських ударів по українських містах на території Білорусі, більше не працюють. Він наголосив, що ця інформація була підтверджена розвідкою, але точно не відомо, чи демонтували ці ретранслятори. Зеленський нагадав, що раніше він вимагав від Лукашенка демонтажу цих ретрансляторів, які були встановлені в Гомельській та Брестській областях Білорусі. Ці ретранслятори використовувалися для наведення ударів по деяких областях України.