На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з початку липня. Це стосується сіл у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також вирішено продовжити евакуацію з семи сіл, де вона була оголошена взимку. За даними місцевих влад та районних адміністрацій, у цих населених пунктах залишається близько тисячі мешканців, включаючи 120 дітей. Евакуацію планують завершити протягом двох місяців.