Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Президент України Володимир Зеленський повідомив у середу, 24 червня, про успішні удари по території Росії, в результаті яких було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Ця дія була частиною плану далекобійних санкцій проти Росії за війну, що триває, та для наближення миру. Також розвідники підтвердили досягнення необхідних цілей стосовно російських воєнних виробництв, включаючи підприємства, що виробляють радіоелектроніку та інші компоненти для армії РФ.