У Києві затримано п'ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
У Києві правоохоронці затримали п’ятьох людей, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту і прив’язали його до дерева. Злочинці намагалися знищити камери відеоспостереження, але їх все одно вдалося затримати. Чоловіка знайшли без ознак життя біля річки, і він помер від отриманих травм. Поліція встановила, що нападники відпочивали біля кав’ярні і після словесної сварки почали жорстоко побивати чоловіка. Потерпілого прив’язали до дерева й продовжили побиття, не реагуючи на його прохання зупинитися. В результаті чоловік помер на місці. Зловмисникам оголошено підозру, їм загрожує довічне ув’язнення.