Атака на Крим: "влада" впроваджує "вимушені заходи"
У Криму було введено обмеження на подачу електроенергії після ударів українських безпілотників по важливих об’єктах енергосистеми регіону. Також значно скоротили кількість потягів, які сполучають Крим з Росією. Ця інформація була опублікована в російських ЗМІ та The Moscow Times. Обмеження електропостачання було введено главою Севастополя та Крименерго, які пояснили, що це необхідно для уникнення аварій в енергосистемі. Також оголошено про значне скорочення залізничного сполучення з Росією. Причини цих заходів окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники вдарили по електростанціях у Криму, що призвело до порушень в енергопостачанні та ускладнило життя мешканців півострова.