Мер міста на Київщині отримав підозру
Міський голова на Київщині був звинувачений у зловживанні владою, заволодінні землею та розтратах на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, яка дозволила йому незаконно перевести земельні ділянки у приватну власність та втягнути треті особи у фіктивні угоди про купівлю-продаж. Також йшлося про незаконне перенесення земель на цінні території, а також про розтрату бюджетних коштів на озеленення території громади. Прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою підозрюваного та його відсторонення від посади.