Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Російські війська напали на АЗС у Сумах і Запоріжжі рано вранці 25 червня. Інцидент підтвердив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. Напад був здійснений за допомогою безпілотних літальних апаратів “Молнія”, які спричинили пожежу на одній з АЗС. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров заявив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на АЗС.