Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj
Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях – сталися нові знеструмлення. У зв’язку з цим проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян переносити активне енергоспоживання на денний час і ощадливо використовувати електроенергію ввечері, уникати включення декількох потужних приладів одночасно.