Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у деяких районах Києва сталося відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про аварійні відключення для всіх споживачів у частині міста. Енергетики вже почали роботи з відновлення електропостачання і обіцяють скасувати обмеження, як тільки ситуація стабілізується. Водночас було відомо, що деякі райони Києва вже були без світла раніше. Також в Україні сталося знеструмлення через російські атаки на об’єкти електроенергетики.