Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура виявили чотирьох людей, які співпрацювали з російською ФСБ і вчиняли підпали автомобілів на території Кіровоградської та Одеської областей. Вони були завербовані російськими спецслужбами через Telegram-канали та згодилися підпалювати автівки Збройних Сил України. Один зі зловмисників навіть намагався підірвати електропоїзд, заклавши саморобну бомбу під колії. Затриманим оголошено підозру і їм загрожує до 10 років ув’язнення.