У Києві водії двох вантажівок загинули в ДТП
У Києві відбулася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої загинули двоє людей. Аварія сталася на Бориспільському шосе, коли одна з вантажівок Mercedes зупинилася для ремонту через технічну несправність. Інша вантажівка Mercedes, рухаючись у попутному напрямку, не помітила зупинений автомобіль і врізалася в нього. Від удару вантажівку, що стояла, відкинуло вперед, і вона наїхала на свого водія, який виконував ремонтні роботи. Обидва водії загинули на місці. Поліція розпочала кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху.