У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
У п’ятницю ввечері російські військові здійснили напад на Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та одному з підприємств. Є звістки про пошкодження житлових будинків. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що пожежу спричинив російський безпілотник, але щасливо обійшлося без постраждалих. Також було зафіксовано пожежу на АЗС та пошкодження житлового будинку, де, ймовірно, є поранені. Федоров також попередив про можливість використання керованих авіаційних бомб та нових вибухів у місті.