Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, якими володіє зараз, і зробити їх вільними для інших боксерів. Усик пояснив своє рішення відеозаписом, де заявив, що хоче дати можливість іншим спортсменам змагатися за пояси. Він також зазначив, що не покидає спорт і має намір провести ще один бій. Раніше Всесвітня боксерська рада вимагала, щоб Усик провів обов’язковий бій з тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. Українець мав 30 днів на вирішення щодо захисту чемпіонського поясу. Усик останній поєдинок виграв технічним нокаутом у 11-му раунді.