Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця
У п’ятницю, 26 червня, Олександр Усик вирішив звільнитися від своїх титулів. Його менеджер, Едді Гірн, повідомив, що Усик має намір повернутися на вершину боксерського світу і вийти на бій за чемпіонський пояс. Після виходу Усика з дивізіону може з’явитися чотири нових чемпіони. У планах Гірна – провести обов’язкові бої і потім вийти на поєдинок за титул. Тим часом президент WBC закликав Усика провести повторний поєдинок, але здається, що він відмовився від титулів, які належать ШІ.