На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. 32-річний місцевий житель вчинив це з хуліганських мотивів, будучи п’яним. Правоохоронці встановили його особу за допомогою відеозапису з соціальних мереж і затримали. Зараз вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.