На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Вчора в Сумській області вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російської крилатої ракети Х-101, яку збили українські військові після ворожої атаки. Після падіння ракети боєприпас не вибухнув, але залишався небезпечним. Вибухотехніки провели безпечне знешкодження бойової частини ракети, після чого її знищили на спеціальному майданчику. Поліція закликала громадян у випадку виявлення підозрілого предмета терміново відійти на безпечну відстань та сповістити про це за номерами 101 або 102.