На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
Український легкоатлет Олег Дорощук став переможцем турніру Меморіал імені Віталія Лонського, підкоривши рекордну висоту стрибка у висоту – 2.33 метри. Цей результат не лише приніс йому золоту медаль, а й встановив світовий рекорд сезону. Дорощук перевершив чеського спортсмена Яна Штефелу, який раніше тримав цей рекорд. Українець навіть намагався піднятися ще вище, але на висоті 2.35 метри йому це не вдалося. У підсумку, Олег Дорощук виявився найсильнішим серед учасників змагань, випередивши Дмитра Нікітина і Вадима Кравчука.