РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
У ніч з 26 на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області. У Запоріжжі під час атаки загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але щасливо обійшлося без постраждалих. Рятувальники швидко загасили пожежу. У Харківській області також були обстріляні дві автозаправні станції. На одній із них в результаті удару пошкоджено будівлю та техніку, а також виникла пожежа. На іншій станції також були пошкоджені будівлі. У цій ситуації також ніхто не постраждав.