РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
У ніч проти суботи, 27 червня, росіяни атакували Запоріжжя керованими авіабомбами. У результаті була пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі, а двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров повідомив про вибиті вікна, пошкоджені балкони та знищені автівки після атаки на місто. Іншими словами, у Запоріжжі сталися деструктивні події через удари російських військ, які також спричинили пожежі на промисловому підприємстві та автозаправній станції. У попередні дні також були атаки на місто, під час яких постраждали багато людей.