Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Українські громадяни, які були утримувані в неволі в Росії, повернулися додому. Їх звільнили після гуманітарних переговорів між уповноваженими з прав людини України та Росії. Ці люди були затримані у 2022 році в різних областях України, коли там була окупація. Один з українців був викрадений лише через те, що його сини служать в ЗСУ. Серед звільнених є й доброволець, який допомагав у Маріуполі під час конфлікту.