США заявили про нові удари по цілях Ірану
Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. У результаті ударів американських військових були пошкоджені іранська військова інфраструктура, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування.