Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран підписав угоду про припинення вогню з США, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника по вантажному судні у Ормузькій протоці. Венс наголосив, що США дотрималися угоди про припинення вогню і закликав Іран дотримуватися угоди або готуватися до відповіді на насильство. Попередньо 26 червня президент Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню, яку обидві сторони підписали 17 червня.