У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації завданої шкоди та обіцяє незабаром розкрити імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу зазначив, що кожнорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами в Україні становлять мільярди гривень і акцентував на тому, що така практика погіршує ситуацію з постачанням газу в країні, особливо в умовах агресії Росії.