В Україні зафіксували нові знеструмлення
Сьогодні вранці у п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях частина споживачів залишилися без світла, а внаслідок гроз, сильних вітрів були знеструмлені деякі населені пункти на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади швидко реагують на ситуацію та відновлюють електропостачання. Водночас споживання електроенергії зменшилося через безхмарну погоду, що спричинило ефективну роботу сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам використовувати потужні електроприлади у період найбільш активної роботи сонячних електростанцій у денний час, а з вечора обмежити їх використання.